درباره ما

صنایع غذایی درچیلا

صنايع غذايي درچيلا (پيشتازان کالاي آرمان) با به کار گيري پيشرفته ترين ماشين آلات کيک و کلوچه با تکنولوژي روز دنيا و استفاده از بهترين مواد اوليه با بالاترين کيفيت در شرايط کاملا بهداشتي و با دستگاه هاي کاملا اتوماتيک طعمي متفاوت را مهمان ذائقه ي شما مي کند. تنوع توليد محصولات درچيلا اين امکان مهم را به مصرف کننده مي دهد تا مطابق هر طعم و ذائقه اي قادر به انتخاب طعم مورد علاقه ي خود باشد. کنترل دقيق فرآيند توليد ، آزمايش هاي مکرر توسط آزمايشگاه مجهز و پيشرفته ، نظارت دقيق توسط واحد کنترل کيفي و بسته بندي مناسب باعث افزايش ماندگاري و حفظ تازگي و طعمي دلپذير شده است .صنايع غذايي درچيلا در حال حاضر با توجه به کيفيت عالي و قيمت مناسب و ماندگاري طولاني علاوه بر بازار داخلي ، برنامه اي مدون براي صادرات محصولات خود دارد.

امروزه مصرف کننده ي مواد غذايي حق دارد که کالايي با بهترين کيفيت را خريداري کند و ما سال هاست که گام در مسيري گذاشته ايم تا مصرف کننده کيفيتي شايسته ي انتخاب خود را با محصولات درچيلا تجربه کند.

حوژه فعالیت

صنايع غذايي

توليد کيک و کلوچه در طعم های مختلف با بهترين کيفيت

پخش آرمان

پخش مويرگی مواد غذايي

کارتن سازی آریانا

کارتن سازی آریانا آماده ارائه انواع ورق فلوت B , فلوت C , فلوت E , سينگل و پنج لایه و انواع کارتن با چاپ های یک رنگ , چهار رنگ , لمینت به مشتریان گرامی می باشد. جهت استعلام قیمت کارتن به روز انواع کارتن سه لایه و پنج لایه می توانید با کارشناسان واحد فروش کارتن سازی آریانا تماس بگیرید.