نمایندگی

نمایندگی فروش شهرستان ها

شرکت کیک و کلوچه درچیلا به منظور فروش عمده محصولات و توسعه شبکه فروش اقدام به جذب نمایندگی فعال می نماید، برای آشنایی با شرایط اعطای نمایندگی کیک و کلوچه ، فروش عمده و پخش شهرستان ها با ما تماس بگیرید.

امروزه بسياري از توليد کنندگان موفق سعي دارند بسياري از موارد شامل بسته بندي ،کيفيت محصول،نمايش محصول،پشتيباني محصول،ضمانت محصول را پيگيري کنند براين اساس تمام کارشناسان نام تجاري(برند)که به غول هاي تجاري دنيا در زمينه توسعه نام تجاري مشاوره مي دهند تاکيد دارند که بسته بندي ،کيفيت ،پشتيباني،ضمانت ،از مهمترين عوامل ارتباط با مشتري و علاقه مند کردن او با نام تجاري کالا است . کیک و کلوچه درچیلا با مد نظر قرار دادن دانش روز و مدیریت بهینه منابع سعی دارد گام مثبتی در زمینه توسعه صنایع غذایی بردارد.

صنایع غذایی درچیلا همواره براين تاکيد دارد که همه مردم ايران لايق بهترين کالا و بهترين کيفيت ميباشند اين موضوع را سرلوحه کارخود قرار داده ايم تا در جهت رساندن محصولات خود به صورت مويرگي و به اقسي نقاط کشور دو چندان فعاليت کنيم استراتژي ما در بلند مدت اين است که در بحث کلاس جهاني(WCM) موفق شويم تمام تلاش خودرا کرده ايم تا بتوانيم در بازار گسترده امروز موفق باشيم .

نمایندگی کیک و کلوچه، فروش عمده کیک و کلوچه، فروش شهرستان

صنایع غذایی درچیلا در راستای کار و سرمایه ایرانی و توسعه بازارهای محصولات خود و پشتیبانی موثرتر ، در نظر دارد در تعدادی از استانهای کشور نمایندگی کیک و کلوچه جذب نماید، لذا آن دسته پخشهایی(مویرگی) که تمایل دارند بعنوان نماینده این شرکت فعالیت نمایند، لطفا با شرکت تماس حاصل نمایند.

تماس با امور نمایندگی


تلفن : 9 الی 77124667-021
داخلی 108

فکس : 771246667-021
داخلی 3

ایمیل : s.kheyri[at]dorchila[dot]com